Archive for the ‘Tipy’ Category


Značkové oblečenie – lacné a dostupné

Jul 8, 2012 Author: admin | Filed under: Tipy

Internetové obchody dnes predstavujú vynikajúce miesto, kde sa dá kúpiť prakticky čokoľvek, bez toho, aby človek musel vychádzať z domu. Tieto obchody samozrejme stále pribúdajú a hlavne vďaka ich rozširovaniu sa k nám na Slovensko dostávajú aj eshopy, ktoré ponúkajú lacné značkové oblečenie od svetoznámych športových značiek ako adidas, puma, umbro alebo nike. Ceny sú často aj vzhľadom na kvalitu oblečenia doslova perfektné. Vybrať si môže prakticky každý, kto zháňa športové oblečenie, výber je naozaj veľký, vyberú si muži aj ženy. (more…)

Značkové tenisky – kvalita, ktorá sa oplatí

Jul 8, 2012 Author: admin | Filed under: Tipy

Tenisky dnes kúpite už za pár eur, ale pri kúpe by ste mali uvažovať aj nad kvalitou. Ak teda chcete kvalitné tenisky, ktoré aj niečo vydržia, tak si musíte priplatiť, za kvalitu sa proste platí. Výber obuvi by ste určite nemali podceňovať, zvlášť keď v nej chodíte denne. Dobré značkové topánky, ktoré vydržia aj väčšiu námahu sa určite oplatí kúpiť aj za väčšiu sumu. Tieto topánky sú totiž ušité oveľa predcíznejšie s kvalitnejších materiálov, a tak sa po pár mesiacoch nerozpadnú. (more…)

Kabelky na leto

Jul 8, 2012 Author: admin | Filed under: Tipy

Kabelka na letoKabelky tak isto ako oblečenie a obuv podliehajú módnym trendom. Je však len na Vás, aký štýl, farbu alebo materiál kabelky si vyberiete pre toto leto. Hitom pre tento rok sú však malé elegantné a hlavne pestrofarebné kabelky cez rameno. V lete môžete veľmi dobre zaujať rôznymi sviežimi pastelovými farbami a vzormi, môžete však siahnuť aj po niečom odvážnejšom, v lete to je totiž dovolené. Ak chcete niečo elegantnejšie, tak vyskúšajte kabelku na retiazke, ktorá dnes patrí medzi obľúbené módne doplnky. (more…)

Valentínske darčeky pre ženy

Feb 1, 2012 Author: admin | Filed under: Tipy

Valentinske darceky pre zenyValentínsky darček pre ženu akéhokoľvek veku sa hľadá pomerne ľahko. Muži majú v tomto smere oveľa jednoduchší výber ako ženy, veď každá žena chce byť krásna, chce sa páčiť, vyzerať pekne. A práve to dáva obrovské možnosti, ako niečo šikovné vybrať. (more…)