Kabelky na leto

Kabelka na letoKabelky tak isto ako oblečenie a obuv podliehajú módnym trendom. Je však len na Vás, aký štýl, farbu alebo materiál kabelky si vyberiete pre toto leto. Hitom pre tento rok sú však malé elegantné a hlavne pestrofarebné kabelky cez rameno. V lete môžete veľmi dobre zaujať rôznymi sviežimi pastelovými farbami a vzormi, môžete však siahnuť aj po niečom odvážnejšom, v lete to je totiž dovolené. Ak chcete niečo elegantnejšie, tak vyskúšajte kabelku na retiazke, ktorá dnes patrí medzi obľúbené módne doplnky.

Lacné kabelky

Ak chcete na kúpe kabelky ušetriť, tak si na internete skúste nájsť veľkoobchod kabelky, kde nájdete naozaj lacné kabelky už od pár eur. Ponuka kabeliek na internete je obrovská a svoju vysnívanú kabelku si nájde prakticky každá žena. V každom obchode nájdete aj listové kabelky, ktoré sú hitom tohto leta. Takže, keď chcete byť "in", tak by Vám doma práve tento druh kabelky nemal chýbať.

Moderna listova kabelka

Tašky cez rameno

V lete sú veľmi obľúbené aj tašky cez rameno, do ktorých sa Vám zmestí nákup, prípadne veci, ktoré si chcete v letných horúčavách zobrať k vode a do kabelky by sa Vám nezmestili. Jednotlivé tašky sa samozrejme líšia svojimi farbami, veľkosťami ale aj materiálmi a zdobením. Aj tu však platí, že tašku by ste si mali vyberať podľa príležitosti, na ktorú ju potrebujete.