Náušnice z bieleho zlata

Nausnice z bieleho zlata - kvetyNáušnice sú ozdobou spravidla v páre, nie však vždy. V posledných rokoch sú čoraz populárnejšie aj u mužov, kde sa ale väčšinou nestretávame s drahými šperkami zdobenými kameňmi a podobne, ale zvyčajne len s krúžkami alebo s náušnicami zobrazujúce nejaký symbol, ktorý charakterizuje daného muža.

Materiál:

Náušnice sa vyrábajú najmä z týchto materiálov: Kovov - zlata, striebra, ocele / chirurgickej ocele, platiny, plastu a iných: Prírodného materiálu - drevo, slonovina (nachádzajú medzi ľuďmi stále väčšiu obľúbenosť) Kovové náušnice sú často zdobené drahokamami, alebo polodrahokamami. Nausnice z bieleho zlataTento článok by mal patriť náušniciam z bieleho zlata. Biele zlato je populárne zlato variantom, ktoré v pozadí drží svoju pôvodnú verziu zlata. Je to pomerne nový trend, ktorý uchvacuje milovníkov šperkov a to v bielom (striebornom) prevedení. Teda úctyhodné vlastnosti zlata zostávajú, ale vzhľad sa razantne mení.

Biele zlato

Rýdzosť Obsah zlata v zliatinách, používaných pri výrobe šperkov, takzvaná rýdzosť - sa vyjadruje v karátoch. Rýdze zlato je 24-karátové. Samotné rýdze zlato sa pre výrobu nepoužíva, lebo je príliš mäkké a tak by vzniknuté produkty neboli bežne použiteľné. Biele zlato môže okrem naplnenia túžby po kvalitnom "strieborne vyzerajúcim" šperku taktiež zastať miesto doplnku pre tých, ktorých telo odmieta striebro. Ide predovšetkým o náušnice a Tí, čo sa s tým stretli, iste vedia, aký je prejav alergickej reakcie na striebro nepríjemný. Ďalším pádnym dôvodom pre voľbu tohto materiálu je jednoducho vkus. Mnoho ľudí zlato ako také odmieta. Dalo by sa povedať, že sa mu objektívne nedostáva takého zaľúbenie, ako samotnému striebru. Ak zjednotíme všetky fakty, ktoré hovoria pre biele zlato, dôjdeme k záveru, že ide o telu prospešný, vzhľadný a kvalitný materiál, ktorý vás ani príliš nevystraší svojou cenou.