Snubné prsteňe z ocele

Snubny prsten z oceleMožno patríte k tým, ktorí uvažujú o oceľových snubných prsteňoch, alebo ich dokonca už nosíte na ruke. Alebo naopak ste zástancami tradície a iné prstene ako zlaté pre vás nie sú dosť dobré? Máme pre vás súhrn kladných a záporných názorov samotných kupujúcich, ktorí už oceľové prstene nosia.

O oceľových snubných prsteňoch

Prstene z chirurgickej ocele sa ako snubné predávajú nielen u nás, ale aj vo svete a stávajú sa čoraz obľúbenejšie predovšetkým medzi mladými pármi. Oceľové prstene spoznáte podľa označenia stainless steel alebo aj pod značkou 316 L. Tento trvanlivý materiál, ktorý je vhodný aj pre alergikov rozhodne vydrží dlhšie krásny než prstene zo zlata. Cena týchto snubných prsteňov sa pohybuje okolo 50 až 100 €. To všetko patrí k známym pozitívam prsteňov z chirurgickej ocele. Svadobne prstene - ocelPri nákupe týchto prsteňov si však dajte pozor, aby ste si naozaj kúpili snubné prstene z kvalitného materiálu. Určujúcou je tiež kvalita spracovania, v tej sú dosť veľké rozdiely. Pri tom vysoká cena vám nezabezpečí kvalitné spracovanie prsteňov. Možno ste sa s oceľovými prsteňmi, nielen snubnými, už stretli skôr a moc vás nenadchli. Nie je to tak dlho, čo sú oceľové prstene na trhu a v začiatkoch neboli niektoré spracovania príliš kvalitné. Doba však pokročila, technológie spracovania ocele v tomto odbore prešli veľkú cestu a teraz sú už na skvelej úrovni. Moderné spracovanie umožňuje nové vzory a nápaditejšie designy. Veľmi často na prvý pohľad nespoznáte, že sa nejedná o zlaté prstene.

Na čo si dať pri nákupe pozor

Buďte si istí, že kupujete prstene naozaj z chirurgickej ocele. Nekupujte preto nápadne lacné prstene alebo v neoverených obchodoch. Tiež sa pozrite na hrúbku prsteňov, niektoré modely môžu byť príliš hrubé a potom sa zle nosia. Veľmi často, najmä ak ide o prstene nad 5 mm, sa u oceľových prsteňov volí o číslo väčšiu veľkosť ako u zlata.

Prstene z ocele - svadobneOceľové snubné prstene - pozitíva

* antialergické * odolné proti poškodeniu * nekorozujú * lacné * moderný design * rýchlo dostupné - väčšina obchodov ich má skladom * vzhľad veľmi podobný bielemu zlatu

Oceľové snubné prstene - negatíva

* nie je to drahý kov * môžete naraziť na horšie spracovanie (to ale u všetkých materiálov) * niekedy širšia hrúbka, prstene sa potom nenosia najlepšie na ruke

Ohlasy kupujících

  • Super prstene, čoskoro budeme sláviť výročie svadby a prstene sú stále krásne a lesklé :-)
  • Po doručení prsteňov sme boli veľmi príjemne prekvapení ich skvelým vzhľadom a spracovaním, hodnotiť sa nedá inak, než super. Perfektne sa nosia ani neviete, že máte na prste krúžok.
  • Prstene sú naozaj krásne, skvele sedí a sú moc príjemné na nosenie, kto má rád jednoduchosť tak vrelo odporúčam ...
  • Tieto prstene sú nádherné a dobre sa nosia. Všetkým v našom okolí sa veľmi páčia a často si ich pletú s bielym zlatom. Určite ich odporúčame všetkým, ktorí sa radi obklopujú krásnymi šperkami.