STORM: Nespútaná búrka z Londýna

Logo stormOsobité, originálne a dravo moderné, to sú hodinky, šperky a módne doplnky londýnskej značky Storm. Už dve desaťročia si buduje táto módna ikona meno, ktoré je synonymom nespútaného živlu. Na začiatku bola túžba po inovatívnom dizajne a individualite. Značka Storm tak priniesla svojimi futuristickými modelmi doslova búrku do pokojných vôd hodinárskeho a šperkárskeho priemyslu. Príbeh značky Storm sa začína písať na začiatku 80. rokov v Londýne, keď sa módny dizajnér Steve Sun nadchne pre štýlové kvalitné hodinky. Tento módny nadšenec si však luxusné hodinky nemôže dovoliť, preto začína snívať o vlastnej rade hodiniek s originálnym dizajnom a nízkou cenou. Steve túži po tom, aby každý mohol mať množstvo hodiniek, ktoré bude každý deň obmieňať podľa svojho outfitu.

Vývoj moderných postupov

V roku 1989 sa Stevovi Sunovi podarilo svoj sen zrealizovať a navrhol prvé modely hodiniek s netradičným vzhľadom. Osobitý dizajn sa však nestretol s pochopením v továrňach, kde nedokázali jeho návrhy vyrobiť. To viedlo Steva k tomu, že začal s továrňami úzko spolupracovať a vynašiel nové postupy, vďaka ktorým bolo možné nekonvenčné hodinky vytvoriť. Tak uzrela svetlo sveta prvá rada hodiniek, ktoré sa stali synonymom unikátneho dizajnu a nikdy nekončiaceho vývoja nových technológií. Nové modely hodiniek už boli na svete, ale značke stále chýbal názov. Steve našiel inšpiráciu až pri ceste lietadlom, keď s cestujúcimi začali zmietať silné turbulencie spôsobené búrkou. Vďaka emotívnemu zážitku pomenoval Steve Sun svoju značku Búrka - Storm, slovom označujúcim nespútanú silu prírody. Tak sa mohla v roku 1989 prvýkrát predstaviť britská značka Storm.

Nevšedné šperky

Špičkoví dizajnéri spoločnosti Storm neustále hýria nápadmi, preto rozširujú svoje pole pôsobnosti a vrhajú sa do nových vôd. K osobitým hodinkám tak na prelome tisícročí pribudli aj mladistvé šperky a štýlové módne doplnky. Šperky značky Storm vyžarujú silu individuality a túžbu po rebelantstve. Kombinujú v sebe unikátne materiály ako je chirurgická oceľ, titán alebo kože, ktoré vytvára originálnu harmóniu spolu s trblietavými zirkónmi a vzácnymi kameňmi, vrátane pravých diamantov. Značka Storm vytvorila nezabudnuteľnú kolekciu šperkov pre ženy, ktoré im prepožičiavajú zvodnú rafinovanosť. Sebavedomé ženy si tak môžu vyberať z originálnych náhrdelníkov, masívnych náramkov alebo romantických náušníc. Módne pánske prstene a atraktívne náramky zase umocňujú mužné ego.

Štýlové módne doplnky

Do portfólia značky Storm patria aj exkluzívne kabelky, tašky a peňaženky. U módnych doplnkov sa opäť prejavuje osobitý dizajn, ktorý je podporený vysokou funkčnosťou každého z výrobkov. Kabelky oslovia svoje majiteľky elegantnými tvarmi v sexi módnych farbách, ako sú zmyselne červená, trendy šedá či tradičná čierna. Štýlové a praktické sú aj peňaženky značky Storm, ktoré vynikajú predovšetkým svojimi pôsobivými detailmi a kvalitnými materiálmi.peňaženka

Značka budúcnosti

Dnes sa futuristické hodinky a šperky značky Storm predávajú na takmer 50 trhoch sveta. Nekonformní dizajnéri neprestávajú hľadať nové podnety pre vytváranie inovatívnych designov. Stávajú sa priekopníkmi a určujú nové módne trendy. Storm sa vďaka svojim výnimočným výrobkom stala celosvetovo uznávanou značkou, ktorá udáva tón, búra hranice a mení pravidlá.